Čokoláda hořká

Čokoláda Callebaut - Madagaskar, balení 250 g

Cena:99.00

Hořká single origine čokoláda Madagaskar s obsahem kakaa 67 % je čokoláda se silnou chutí s převažujícím motivem exotických dřev. Pak přichází příjemná hořkost. Po chvíli v ústech cítíme ovocné jádro borůvek s příchutí lékořice a pražených kávových zrn. Rozvažované balení.

Čokoláda Callebaut - Ekvádor, balení 250 g

Cena:99.00

Hořká single origin čokoláda Ekvádor s obsahem kakaa 70 % je čokoláda s velice silným aroma, připomínajícím lékořici a anděliku lékařskou. První chuťový dojem je koření, opět s příchutí lékořice a anděliky lékařské. Pak převažuje jemná sladká chuť banánů a po ní dotek svěžesti. Rozvažované balení.

Čokoláda Callebaut - Sao Thomé, balení 250 g

Cena:99.00

Hořká čokoláda single origine Sao Thomé s obsahem kakaa 70 % vyniká lehce pikantní vůní s nádechem ostružin a chuť je zpočátku mírně hořká, plná s dojmem kandovaného ovoce. Poté nastupuje květnatá chuť s náznaky pražené kávy. Ve finále se objeví jemné doteky dřevité chuti dubu. Rozvažované balení.

Čokoláda Callebaut - Madagaskar, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Hořká single origine čokoláda Madagaskar s obsahem kakaa 67 % je čokoláda se silnou chutí s převažujícím motivem exotických dřev. Pak přichází příjemná hořkost. Po chvíli v ústech cítíme ovocné jádro borůvek s příchutí lékořice a pražených kávových zrn.

Čokoláda Callebaut - Ekvádor, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Hořká single origin čokoláda Ekvádor s obsahem kakaa 70 % je čokoláda s velice silným aroma, připomínajícím lékořici a anděliku lékařskou. První chuťový dojem je koření, opět s příchutí lékořice a anděliky lékařské. Pak převažuje jemná sladká chuť banánů a po ní dotek svěžesti.

Čokoláda Callebaut - Sao Thomé, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Hořká čokoláda single origine Sao Thomé s obsahem kakaa 70 % vyniká lehce pikantní vůní s nádechem ostružin a chuť je zpočátku mírně hořká, plná s dojmem kandovaného ovoce. Poté nastupuje květnatá chuť s náznaky pražené kávy. Ve finále se objeví jemné doteky dřevité chuti dubu.

Hořká čokoláda Callebaut 811NV - 10 kg

Cena:2390.00

Hořká čokoláda Callebaut 811NV je ideální do čokoládového fondue. Kromě fondue ji můžete použít také na na výrobu pralinek, ozdob, potahování jako polevu nebo na přípravu horké čokolády na pití. Můžete ji použít také v čokoládové fontáně, ale pro tento účel je nutné ji naředit kakaovým máslem nebo rostlinným olejem. Je dodávána ve formě drobných pecek.

Hořká čokoláda Callebaut 2804NV - 10 kg

Cena:2390.00

Hořká čokoláda Callebaut 2804NV je ideální do čokoládového fondue. Kromě fondue ji můžete použít také na na výrobu pralinek, ozdob, potahování jako polevu nebo na přípravu horké čokolády na pití. Můžete ji použít také v čokoládové fontáně, ale pro tento účel je nutné ji naředit kakaovým máslem nebo rostlinným olejem. Je dodávána ve formě drobných pecek.

Náhodné produkty
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?