Čokoláda mléčná

Čokoláda Callebaut - Jáva, balení 250 g

Cena:99.00

Čokoláda z ostrova Jáva má světlejší barvu a sladce orientální vůni s lehkým dotekem lékořice a skořice. Pokud si ji necháte rozpustit v ústech objevíte krémově plnou chuť se sladce karamelovou a vanilkovou příchutí. Při odeznívání těchto prvních chuťových vjemů nastoupí příjemně ovocná a svěží chuť. Rozvažované balení.

Čokoláda Callebaut - Arriba, balení 250 g

Cena:99.00

Čokoláda Arriba je jemná mléčná čokoláda s vůní po vanilce, světlé barvy. Pokud jde o chuť, je velice krémovitá, sametová a relativně silně připomíná mimo jiné jogurt, nugát, vanilku a šlehačku s příchutí mandlí a lískových ořechů. Rozvažované balení.

Mléčná čokoláda Carla na fondue - balení 1 kg

Cena:169.00

Mléčná čokoláda Carla do čokoládového fondue - tento renomovaný český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou a hořkou...

Mléčná čokoláda Callebaut 823NV - 1 kg

Cena:299.00

Mléčná čokoláda Callebaut 823NV je ideální do čokoládového fondue. Kromě fondue ji můžete použít také na na výrobu pralinek, ozdob, potahování jako polevu nebo na přípravu horké čokolády na pití. Můžete ji použít také v čokoládové fontáně, ale pro tento účel je nutné ji naředit kakaovým máslem nebo rostlinným olejem. Je dodávána ve formě drobných pecek. Aktuálně dostupná pouze v náhradním balení - nepotištěném PE sáčku.

Čokoláda Callebaut - Jáva, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Čokoláda Jáva má světlejší barvu a sladce orientální vůni s lehkým dotekem lékořice a skořice. Pokud si ji necháte rozpustit v ústech objevíte krémově plnou chuť se sladce karamelovou a vanilkovou příchutí. Při odeznívání těchto prvních chuťových vjemů nastoupí příjemně ovocná a svěží chuť.

Čokoláda Callebaut - Arriba, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Čokoláda Arriba je jemná mléčná čokoláda s vůní po vanilce, světlé barvy. Pokud jde o chuť, je velice krémovitá, sametová a relativně silně připomíná mimo jiné jogurt, nugát, vanilku a šlehačku s příchutí mandlí a lískových ořechů.

Mléčná čokoláda Callebaut 823NV - 10 kg

Cena:2390.00

Mléčná čokoláda Callebaut 823NV je ideální do čokoládového fondue. Kromě fondue ji můžete použít také na na výrobu pralinek, ozdob, potahování jako polevu nebo na přípravu horké čokolády na pití. Můžete ji použít také v čokoládové fontáně, ale pro tento účel je nutné ji naředit kakaovým máslem nebo rostlinným olejem. Je dodávána ve formě drobných pecek.

Náhodné produkty
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?