Čokoláda mléčná

Čokoláda Callebaut - Jáva, balení 250 g

Cena:99.00

Čokoláda z ostrova Jáva má světlejší barvu a sladce orientální vůni s lehkým dotekem lékořice a skořice. Pokud si ji necháte rozpustit v ústech objevíte krémově plnou chuť se sladce karamelovou a vanilkovou příchutí. Při odeznívání těchto prvních chuťových vjemů nastoupí příjemně ovocná a svěží chuť. Rozvažované balení.

Čokoláda Callebaut - Arriba, balení 250 g

Cena:99.00

Čokoláda Arriba je jemná mléčná čokoláda s vůní po vanilce, světlé barvy. Pokud jde o chuť, je velice krémovitá, sametová a relativně silně připomíná mimo jiné jogurt, nugát, vanilku a šlehačku s příchutí mandlí a lískových ořechů. Rozvažované balení.

Mléčná čokoláda Carla na fondue - balení 1 kg

Cena:169.00

Mléčná čokoláda Carla do čokoládového fondue - tento renomovaný český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou a hořkou...

Čokoláda Callebaut - Jáva, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Čokoláda Jáva má světlejší barvu a sladce orientální vůni s lehkým dotekem lékořice a skořice. Pokud si ji necháte rozpustit v ústech objevíte krémově plnou chuť se sladce karamelovou a vanilkovou příchutí. Při odeznívání těchto prvních chuťových vjemů nastoupí příjemně ovocná a svěží chuť.

Čokoláda Callebaut - Arriba, balení 2,5 kg

Cena:890.00

Čokoláda Arriba je jemná mléčná čokoláda s vůní po vanilce, světlé barvy. Pokud jde o chuť, je velice krémovitá, sametová a relativně silně připomíná mimo jiné jogurt, nugát, vanilku a šlehačku s příchutí mandlí a lískových ořechů.

Náhodné produkty
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?