Čokoláda s příchutí

Citronová čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Citronová čokoláda Callebaut - bílá čokoláda obarvená do zelenéhoodstínu s chutí citronu. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte citronovou příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Jahodová čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Jahodová čokoláda Callebaut - bílá čokoláda obarvená do jemně růžového odstínu s chutí jahod. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte jahodovou příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Karamelová čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Karamelová čokoláda Callebaut - vynikající mléčná čokoláda ochucená karamelem. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte karamelovou příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Medová čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Mimořádná akce - platí do vyprodání zásob. Medová čokoláda Callebaut - vynikající mléčná čokoláda s pravým medem. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte medovou příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Pomerančová čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Pomerančová čokoláda Callebaut - bílá čokoláda obarvená do oranžového odstínu s výraznou chutí pomeranče. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte pomerančovou příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Cappuccino čokoláda Callebaut - balení 0,5 kg

Cena:179.00

Cappuccino čokoláda Callebaut - vynikající směs kvalitní mléčné a bílé čokolády s příchutí cappuccina. Výborná na čokoládové fondue. Vyzkoušejte cappuccino příchuť luxusní čokolády Callebaut. Rozvažované balení.

Náhodné produkty
Dotaz na prodejce

Potřebujete poradit?